اعطای نمایندگی ارومکا

قابل توجه کارجویان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، مربیان رباتیک، فروشگاههای اسباب بازی و رباتیک، فروشگاههای اینترنتی، آموزشگاهها و …

ضمن آرزوی همکاری صمیمانه و پایدار، شرایط واگذاری نمایندگی به شرح زیر می باشد:

 1. موضوع قرارداد همكاري دربازاريابي وفروش محصولات كمك آموزشي ارومکا می باشد.
 2. مدت قرارداد تا پایان سال جاری بوده و تمدید قرارداد هر ساله در فروردین ماه صورت می گیرد.
 3. قیمت نمایندگی شامل حداکثر تخفیف بوده و کمتر از قیمت مصرف کننده می باشد که در فایلی جداگانه برای نمایندگی ارسال می گردد.
 4. نمایندگی باید محصولات را با قیمت تعیین شده برای مصرف کننده ارائه دهد نه بیشتر.
 5. نمایندگی مربوطه باید در خرید اولیه حداقل 50 عدد از مجموعه های ارومکا را خریداری نماید تا بعنوان نمایندگی شناخته شده و قیمت نمایندگی برای ایشان لحاظ گردد. (لازم به ذکر است، در خریدهای بعدی تمام سفارشات بر اساس قیمت نمایندگی لحاظ خواهد شد حتی اگر یک بسته سفارش داده شده باشد)
 6. درصورت عدم موفقیت نمایندگی در فروش محصولات ارومکا، حداکثر پس از سه ماه از خرید محصولات، نمایندگی در صورت تمایل می تواند محصولات خریداری شده خود را مرجوع نماید.
 7. درصورتی که نمایندگی تمایل یا توانایی خرید اولیه 50 عدد را نداشته باشد می تواند براساس قیمتهای عمده و تعداد مورد نیاز که در لیست قیمت ارائه خواهد شد ثبت سفارش نماید.
 8. نمایندگی برای سایر شهرها (بغیر از ارومیه) ترجیحا باید محلی برای ارائه محصولات شرکت مانند فروشگاه اسباب بازی، فروشگاه قطعات الکترونیکی و رباتیک، آموزشگاه علمی و .. در اختیار داشته باشد در غیر اینصورت حداقل باید امکان ارسال محصول برای مشتریان معرفی شده از طرف شرکت را داشته باشد.
 9. نحوه تسویه حساب بصورت نقدی می باشد .
 10. در صورت انجام کامل امور مالی ، شرکت موظف به ارسال کالاها حداکثر تا 10 روز پس از درخواست نمایندگی مربوطه مي باشد.
 11. هزينه ارسال محصولات تا انبار باربری در شهر مقصد برعهده شرکت ارومکا مي باشد.
 12. نحوه استفاده از محصولات شرکت (بخصوص در مورد سرفصلهای رباتیک در مدارس) به صورت رایگان در محل شرکت آموزش داده می شود.
 13. برای نمایندگیهایی که قصد آموزش رباتیک را دارند سرفصلهای آموزشی و ترم بندی ها در فایلی مجزا برای ایشان ارسال خواهد شد که در صورت تمایل می توانند از آنها در آموزشهای خود استفاده نمایند .
 14. با توجه به اینکه کلیه قطعات داخل بسته های آموزشی ارومکا (اعم از چرخ، المانها، گیربکسها و …) تولید مستقیم شرکت ارومکا می باشد، لذا خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصولات از سوی شرکت ارائه خواهد شد.
 15. اخذ نمایندگی و صدور گواهینامه بدون هزینه می باشد.

لطفا پس از مطالعه شرایط فوق جهت اخذ نمایندگی شرکت ارومکا، در سراسر کشور، با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

کارشناس فروش ارومکا 09104416851 ایتا-تلگرام