شرایط وقوانین ارومکا

شرایط و ضوابط خرید از سایت ارومکا

 1. هنگام سفارش‌دهی یا ثبت‌نام در سایت، کاربران موافقت می‌نمایند که برای هماهنگی سفارش، معرفی محصولات، پرداخت و… با آن‌ها تماس گرفته شود یا پیامک و ایمیل ارسال گردد.
 2. همه مطالب در سایت ارومکا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ارومکا جزئی از دارایی ارومکا محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.
 3. پس از مطالعه کامل مشخصات محصول، سفارش خود را نهایی کنید. مشخصات محصولات بدون اطلاع قبلی تغییر می یابند. لذا اگر برای مدت زمان طولانی محصولات را در سبد خرید خود نگاه داشته‌اید، حتما قبل از تایید نهایی مجددا ویژگی‌ها و قیمت محصولات را بررسی نمایید.
 4. اگر محصول هر گونه مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت داشته باشد، مرجوع نمودن کالا با رعایت شرایط ذکر شده در همین صفحه ممکن خواهد بود.
 5. ارومکا هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نظرات کاربران منتشر شده در سایت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید محتویات آن نیست.
 6. مشتریان بایستی پیش از بسته بندی و ارسال،  نسبت به پرداخت مبلغ کل سفارش اقدام نمایند. بدیهی است سفارشی که تسویه نشده باشد امکان ارسال نخواهند داشت.
 7. بلافاصله پس از واریز مبلغ، سفارش به بخش بسته بندی ارسال می‌گردد. در این صورت امکان  برگشت سفارش، حذف یا اضافه کردن کالا به آن وجود نخواهد داشت. این موارد فقط با موافقت بخش فروش و کسر هزینه های مربوطه امکان‌پذیر می‌گردد.
 8. پس از ثبت سفارش، مسئول فروش در اولین فرصت آن را بررسی نموده و درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کمبود موجودی یا موارد دیگر با شما تماس می‌گیرد. درصورتیکه خریدار پاسخگوی تماس نبوده یا نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نکند،  سفارش پس از سه روز کاری از زمان ثبت آن حذف خواهد شد.
 9. در هنگام سفارش، مشتریان باید مشخصات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کد پستی و… را به طور صحیح و کامل وارد نمایند. در غیر این صورت، بروز هرگونه مشکل در بررسی، تهیه و ارسال بسته از جمله موارد عدم ارسال، گم شدن بسته، پرداخت جریمه، افزایش هزینه ارسال و… برعهده مشتری خواهد بود.
 10. محصولات سفارشی که با درخواست مشتریان تولید و یا خریداری می شوند امکان کنسل شدن ندارند. اگر مبلغی پیش از سفارش، بابت بیعانه دریافت گردد، مشتری موظف است مابقی مبلغ را نیز در صورت تهیه سفارش پرداخت نماید. در غیر این صورت ارومکا می‌تواند نسبت به مطالبه مابه تفاوت ادعا نماید.
 11. در بعضی موارد قابلیت تهیه مجدد  برخی محصولات وجود ندارد. لذا ارومکا تضمین نمی‌‌کند، در آینده بتواند آن کالا را تهیه نماید.
 12. کلیه خساراتی که ممکن است مشتریان بر اثر تاخیر در دریافت سفارش متحمل شوند بر عهده ما نبوده و ارومکا تنها مسئولیت تحویل اجناس به شما را دارد.
 13. برای مرجوع کردن کالا پس از هماهنگی، کالا باید در بسته بندی مناسب همراه با فاکتور خرید و توضیحات لازم در مورد علت مرجوعی برای ارومکا بازگشت شود، درغیر این صورت و با بروز هرگونه  عیب در هنگام حمل و نقل، امکان مرجوع کردن کالا از بین خواهد رفت. ضمنا هزینه برگشت کالا برعهده مشتری خواهد بود .
 14. خریداران باید در کمتر از 24 ساعت پس از دریافت محصولات، شرکت را از وجود محصولات خراب باخبر نمایند. حداکثر زمان بازگشت محصول دو روز کاری پس از دریافت محصول است.
 15. کالاهای دارای اشکالات فنی و یا ظاهری که در اثر استفاده نامناسب کاربران ایجاد شده باشد، قابل برگشت نیست.
 16. درصورتیکه به هردلیل با مرجوع شدن کالا موافقت شده باشد ارومکا تنها ملزم به پرداخت هزینه پرداخت شده توسط مشتری در زمان خرید خواهد بود و هزینه‌های جانبی اعم از صدمات به سیستم‌ها، بورد‌ها، پروژه‌ها، تعهدات تولیدکنندگان و…  و یا افزایش و کاهش قیمت در این بازه زمانی مشمول آن نخواهد شد و ارومکا هیچ تعهدی درقبال موارد دیگر نخواهد داشت.
 17. درصورتیکه کالایی مرجوع و مشخص گردد که مشکل مطرح شده درباره کالا صحیح نیست کالا پس از دریافت هزینه ارسال، مجددا به مشتری بازگردانده می‌شود. کالاهایی که یکبار مرجوع شده و تایید نگردند دیگر قابل برگشت نخواهند بود.
 18. درصورتیکه ایراد کالا از ظاهر آن مشخص باشد مشتری بایستی بدون باز کردن بسته بندی، آن کالا را مرجوع نماید . در غیر اینصورت بازگشت کالا ممکن نخواهد بود.
 19. برای خریدهای بیش از یک عدد از هر کالا، پس از دریافت بسته ابتدا یک نمونه از آن را تست و درصورت وجود هرگونه عیب یا مغایرت بلافاصله و بدون تست مابقی شرکت را مطلع نمایید.توجه داشته باشید که برخی کالاها، پس از بازنمودن بسته بندی و تست، قابل بازگشت نخواهند بود.
 20. ارومکا خریدار را به پایبندی به قانون کپی رایت و استفاده از مجوز تولید‌کننده ملزم می نماید.
 21. ارومکا عموما هیچ آزمایشی قبل از فروش بر روی محصولاتی غیر محصولات خود ارومکا انجام نمی دهد. لذا در مورد نحوه کارکرد آنها پاسخگو نخواهد بود.